Potrzebujesz pomocy pośrednika? + 48 607 530 123

O NAS

Agora nieruchomości jest profesjonalnym doradcą na rynku nieruchomości w Polsce. Świadczymy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wachlarz naszych usług obejmuje kupno, sprzedaż, wynajem i najem nieruchomości, w zależności od TWOICH potrzeb i oczekiwań. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji.

Firma działa na Polskim rynku nieruchomości od 1997r. Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam profesjonalnie realizować powierzone przez Państwa zadania. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji od strony formalno prawnej. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom.

Biuro specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości w kupnie i sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości przemysłowych, usługowych, handlowych jak również gruntów pod małe i duże inwestycje na terenie województwa Pomorskiego jak i na terenie całej Polski. Oferujemy również bogatą ofertę domów i mieszkań na terenie Gdańska i okolic.

Agora nieruchomości ma za sobą znaczące sukcesy na rynku nieruchomości indywidualnych i komercyjnych poparte doświadczeniem zdobytym przy współpracy z wieloma zarówno lokalnymi jak i ogólnopolskimi firmami. Posiadamy również ofertę gotowych projekty domów tanich w budowie i energooszczędnych w eksploatacji. Ponadto oferujemy usługi w zakresie geodezyjnym, projektowania, uzbrojenia oraz kompleksową usługę od projektów do zezwolenia na budowę włącznie z nadzorem wykonawczym. Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi w zakresie projektów i aranżacji wnętrz.

Usługi świadczone przez Agora nieruchomości
usługi doradcze w sektorze nieruchomości przemysłowych: magazyny, hale, obiekty
usługi doradcze w sektorze powierzchni handlowo / usługowych: lokale, centra handlowe, negocjacje umów najmu,dobór optymalnego najemcy
reprezentacja najemcy na rynku biurowym: negocjacje umów, zmiana lokalizacji
sprzedaż i kupno nieruchomości indywidualnych
doradztwo inwestycyjne w procesie kupna/ sprzedaży nieruchomości komercyjnych
pośrednictwo w kupnie/sprzedaży gruntów
badania rynku
wycena nieruchomości
pisanie biznes planów pod zakup nieruchomości
usługi kredytowe w banku lub domu kredytowym: kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne

Zapewniamy: pełen marketing oferty, bezpieczeństwo transakcji, osobiste sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, dyskrecję.

Bezpieczeństwo
Gwarancją świadczenia usług wysokiej jakości jest posiadanie licencji państwowych numer 3253 jak również uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach poświęconych zagadnieniom panującym na rynku nieruchomości organizowanych przez SPPON i PFRN. Posiadamy licencje Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości.

Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu od wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

Agora nieruchomości i każdy pośrednik objęty jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.

Cała zawartość © Copyright 2015 Agora Nieruchomości
Real Estate WordPress Theme by ThemeShift | Mapa Strony |
UA-40903960-1