Potrzebujesz pomocy pośrednika? + 48 607 530 123

REKLAMA

TWOJA REKLAMA NIERUCHOMOŚCI BEZ ŻADNEJ UMOWY POŚREDNICTWA NA 60 PORTALACH WWW

NA CZYM POLEGA NASZA OFERTA?

Wystarczy przesłać dane ogłoszenia wraz ze zdjęciami (max. 7 sztuk) lub link do ogłoszenia na adres email:biuro@agorahw.pl – a my w ciągu 48 godzin automatycznie umieścimy je na 60 portalach nieruchomościowych bez żadnej umowy posrednictwa. (lista portali znajduje się poniżej).

Lista portali obejmuje wszystkie największe portale nieruchomościowe w Polsce oraz szczegółowo dobrane dodatkowe portale, dzięki którym znacząco zwiększysz zasięg docierając dużej liczby zainteresowanych klientów.

Poświęć tylko kilka minut na uzupełnienie formularza i dokonanie płatności, a Twoje ogłoszenie dotrze do tysięcy potencjalnych klientów korzystających z Internetu.

Po zamieszczeniu, ogłoszenie będzie ono aktywne przez 30 dni na wszystkich portalach objętych ofertą.

Koszt publikacji jednego ogłoszenia to 60 PLN brutto.

DODAWANIE OGŁOSZENIA
Wypełnij  „Opis Nieruchomości” na druku umieszczonym poniżej lub napisz do nas używając formularza na dole strony. Nasz pracownik opracuje dla Państwa treść ogłoszenia i prześle je w celu weryfikacji i sprawdzenia kompletności. Po opłaceniu i zaksięgowaniu wpłaty za emisję ogłoszenie zostanie przesłane na poniższe strony www i serwisy ogłoszeniowe.

Wypełnij druk i prześlij go na adres: biuro@agorahw.pl

Druki są bardzo proste do wypełnienia. Opisz nieruchomość zgodnie ze swoją wiedzą. Postaraj się wypełnić jak najwięcej pól. Wypełnij wszystkie dane dotyczące nieruchomości i dokładne dane kontaktowe do Ciebie. Szczególnie ważny jest kontakt telefoniczny który umożliwi klientom bezpośredni kontakt z Tobą.

MIESZKANIE – SPRZEDAŻ – WYNAJEM
DOM – SPRZEDAŻ – WYNAJEM
LOKAL – SPRZEDAŻ – WYNAJEM
DZIAŁKA – SPRZEDAŻ – WYNAJEM

Pamiętaj o dołączeniu zdjęć nieruchomości. Max 7 sztuk, preferowana rozdzielczość 800 piks x 600 piks

Po otrzymaniu formularza nasz pracownik potwierdzi dane kontaktowe i prześle treść ogłoszenia w celu weryfikacji i sprawdzenia kompletności.

DOKONAJ PŁATNOŚCI
Faktura zostanie przesłana mailem po potwierdzeniu danych kontaktowych.

KOSZT PUBLIKACJI
Koszt publikacji ogłoszenia, na 30 dni, wynosi 60zł brutto.

TERMIN I CZAS PUBLIKACJI
Termin publikacji ogłoszenia zostaje wskazany w formularzu. Warunkiem publikacji jest dokonanie płatności. Jeżeli wskazany termin przypada na dzień wolny od pracy, wówczas ogłoszenie zostanie opublikowane w pierwszym dniu roboczym. W zależności od częstotliwości odświeżania danych przez poszczególne portale, pojawienie się ogłoszenia może trwać do 24 godzin.

W przypadku zaistnienia jakichkolwiek przeszkód w publikacji, niezależnych od Właściciela serwisu, a związanych np. z przerwami w funkcjonowaniu serwisów, na których ogłoszenie ma zostać opublikowane – data publikacji ogłoszenia może ulec przesunięciu.

Czas publikacji ogłoszenia to 30 dni kalendarzowych.

JAK PRZEDŁUŻYĆ PUBLIKACJĘ OGŁOSZENIA
Po zamieszczeniu ogłoszenia, 5 dni przed terminem jego wygaśnięcia na wskazany w kontakcie adres e-mail zostanie wysłana informacja o zbliżającym się końcu publikacji. W wiadomości otrzymasz również ofertę przedłużenia ogłoszenia na kolejny okres.

 

Cała zawartość © Copyright 2015 Agora Nieruchomości
Real Estate WordPress Theme by ThemeShift | Mapa Strony |
UA-40903960-1