Potrzebujesz pomocy pośrednika? + 48 607 530 123

FINALIZOWANIE TRANSAKCJI

Wyszukałeś samodzielnie nieruchomość którą chcesz kupić ale nie chcesz ryzykować samodzielnego przeprowadzenia transakcji
Ta oferta jest idealnym rozwiązaniem dla CIEBIE.
Nasz doświadczony pracownik przeprowadzi kompleksową transakcję zakupu nieruchomości dla CIEBIE.
Korzystając z naszych usług masz GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA TRANSAKCJI.

Nasze usługi polegają na:
Weryfikacji dokumentacji
Stanu prawnego nieruchomości – ustalenie właściciela lub współwłaścicieli nieruchomości, sprawdzenie obciążeń dotyczących nieruchomości
Dokładne wskazanie listy dokumentów potrzebnych do transakcji
Wskazanie braków w dokumentacji nieruchomości
Uzgodnieniu warunków transakcji

Nasz pracownik przygotuje:
Dokument potwierdzający porozumienie stron transakcji
Protokół uzgodnień warunków zakupu
Dokumenty potrzebne do transakcji – nasz pracownik będzie odpowiedzialny za skompletowanie odpowiednich zaświadczeń i dokumentów do umowy
Przygotowanie treści umowy przedwstępnej w formie cywilnoprawnej lub aktu notarialnego 
Przydzielenie doradcy finansowego współpracującego z naszym biurem, który przeprowadzi badanie zdolności finansowej i zaproponuje najlepsze rozwiązanie z pośród oferty kilkunastu banków.
Przygotowanie ostatecznej umowy sprzedaży w kancelarii notarialnej – skompletowanie odpowiednich dokumentów, ustalenie treści umowy, ustalenie dogodnego terminu podpisania aktu notarialnego.
Przygotowanie protokółu zdawczo odbiorczego – inwentaryzacja ruchomości, odczyt wskazań liczników dostawców mediów, przygotowanie odpowiednich dokumentów do rozwiązania / podpisania umowy z dostawcami mediów, wykonanie dokumentacji fotograficznej.

Usługi posprzedażowe:
Udzielenie dokładnej informacji jakie dokumenty należy dostarczyć do odpowiednich instytucji państwowych.
Nawiązanie kontaktu z renomowanymi architektami współpracującymi z naszym biurem.
Wszystkie transakcje w naszym biurze są ubezpieczone Polisą OC.

Przed zakupem nieruchomości rozważ następujące kwestie.
Czy warunki zakupu są możliwie najlepsze?
Jeżeli nie śledzisz rynku nieruchomości trudno będzie ocenić faktyczną wartość nieruchomości. Nasz pracownik dysponuje profesjonalną bazą kilku tysięcy ofert i transakcji. Na tej podstawie powiemy Ci, czy oferowana cena nie jest wyższa od realnych cen rynkowych.

Czy widziałeś pełną dokumentację nieruchomości?
Każda nieruchomość oferowana przez nasze biuro posiada komplet dokumentów, który umożliwia dokonanie transakcji, to są standardy pracy naszego biura. Nie licz na to kupując bezpośrednio od właściciela. Może okazać się, że nieruchomość ma wady prawne, niekorzystne zapisy ograniczenia lub obciążenia.

Czy Twoja znajomość prawa pozwoli Ci na skonstruowanie bezpiecznej umowy przedwstępnej?
Nie ufaj wzorom umów przedwstępnych ogólnie dostępnych na stronach www. Standardowe formułki, są pełne prawnych gaf często oparte na nieaktualnych podstawach prawnych. Każda transakcja jest inna, dlatego za każdym razem potrzebna jest inna konstrukcja umowy przedwstępnej, nasz pracownik przygotuje umowę w oparciu o dostarczone dokumenty najlepiej zabezpieczającą TWOJE interesy i bezpieczeństwo transakcji.

Czy znasz się na tyle, żeby samemu robić odbiór lokalu?
Sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego jest równie ważne jak poprzednie etapy transakcji. Rozbieżności pomiędzy wcześniejszymi ustaleniami a stanem nieruchomości w dniu przekazania nowemu właścicielowi mogą się różnić. Nasz pracownik dysponuje profesjonalnie przygotowanym protokółem z dokumentacją fotograficzną, który jest zgodny z wymogami dostawców mediów.

Jakie czynności muszę wykonać po zakupie nieruchomości?
Transakcja nie kończy się w momencie podpisania notarialnej umowy u notariusza. Należy jeszcze dokonać przepisania umów z dostawcami mediów, rozliczenia ze wspólnotą, opłacenia opłaty w US urzędy miejskiego itd. Jeśli nie wiesz, gdzie się udać, by załatwić wszystkie formalności, przygotujemy dla Ciebie odpowiedni spis z dokładnymi adresami instytucji i potrzebnymi dokumentami.

Cennik usług*:
Powierz obsługę transakcji doświadczonemu pośrednikowi. W ramach usługi Finalizowania Transakcji będziesz obsługiwany przez licencjonowanego pośrednika z bogatą wiedzą o mechanizmach rynku nieruchomości i aspektach prawnych przy realizacji transakcji. Zaufaj nam – Nie pozwól, by jeden błąd zaprzepaścił oszczędności całego życia.

Za całą usługę zapłacisz tylko
Kupno mieszkania – 1299 PLN brutto
Kupno działki – 2 999 PLN brutto
Kupno domu – 3 999 PLN brutto
Kupno obiektu – 4 500 PLN brutto

* Dotyczy usługi finalizacji transakcji kupna nieruchomości. Nie dotyczy ofert zamieszczonych na stronach P.H.U.T. Agora nieruchomości

Cała zawartość © Copyright 2015 Agora Nieruchomości
Real Estate WordPress Theme by ThemeShift | Mapa Strony |
UA-40903960-1